Upevňovací systémy

Je možné vybrat speciální produkt pro konkrétní aplikaci nebo najít univerzální lepidlo, které bude vhodnější pro danou práci.

Chemická kotva EV I

Polyesterová pryskyřice „Evolution I“ je vysoce výkonným, rychle vytvrzujícím dvousložkovým chemickým kotvícím systémem na bázi modifikované polyesterové pryskyřice v metakrylátových monomerech. Vhodná pro fixování: závitových tyčí, armovacích tyčí nebo jakýchkoliv upevňovacích prvků, jako jsou háky, šrouby, atd.

Chemická kotva EV II

Vinylesterová pryskyřice je vysoce výkonným, rychle vytvrzujícím dvousložkovým chemickým kotvícím systémem. Chemicky odolná. Je vhodná pro použití do vlhkých podkladů. Vhodná pro fixování: závitových tyčí, armovacích tyčí nebo jakýchkoliv upevňovacích prvků, jako jsou háky, šrouby atd.

EV W Chemická kotva EV zimní

Dvousložková chemická kotva na bázi epoxy akrylátu bez styrenu s minimálním zápachem. Specifické složení výrobku s vysoce reaktivní pryskyřicí umožňuje použití výrobku při teplotách od -18°C.

FIX² GT Rychlé stavební a odolné montážní lepidlo

Lepidlo s rychlou počáteční vazbou a urychlenou dobou vytvrzení. Vytváří velmi odolný spoj, lze zatížit po přibližně 30 minutách. Spoj perfektně pohlcuje vibrace, odolný povětrnostním podmínkám, UV záření a ředěným chemikáliím. Nezpůsobuje korozi kovů, neničí citlivé povrchy. Lepení širokého portfolia materiálů na podklady jako je beton, dřevotříska, dřevo, cihla, sklo, zrcadlo, polystyrén, lišt, soklů, prahů, panelů, keramický obkladů, dekorativních prvků ze dřeva, korku, plasty, kovu kamene, laminátu, mramoru atd. Lepení zrcadel.

Power Flex

Kvalitní tmel a lepidlo na bázi MS polymeru. Výrobek typu „2 v 1“ který kombinuje výhody tradičních montážních lepidel a tmelů, a zároveň eliminuje jejich nevýhody. Lepení běžných stavebních povrchů přírodní kámen, cihly, beton, sklo, zrcadla, dřevo, korek, kov, polystyrén plasty. Velká lepící síla. Odolný proti houbám a plísním. Vysoká chemická a mechanická odolnost. pH neutrální – nekoroduje kovy. Spoj je přetíratelný.

Classic Fix

Rozpoštědlové lepidlo určené pro různé montážní a dokončovací práce, Lepení na různé podklady kámen, cihla, beton, omítka, sklo, dřevo, sádrokarton, minerální vlna, plast, kov, keramika.Pro interiéry a exteriéry. Transparentní spoj. Vysoká lepící síla. Vytváří pružný spoj.

Hydro Fix

Univerzální montážní lepidlo, pro lepení běžných materiálů k absorpčním povrchům. Lepení polystyren, keramické obklady, dřevo, kov, a plastové prvky, panely a pěna, minerální vlna, dekorativní prvky, tepelné a zvukové izolace, prahů, parapetů, dřevěného obložení. Vhodné pro použití v interiéru. PO vytvrzení transparentní spoj. Nehořlavé složení.

Heavy Duty

Rozpouštědlové montážní lepidlo se silnou počáteční vazbou, vhodné pro nízké teploty pod bodem mrazu ( od -20°c). Lepení těžkých prvků během dokončovacích prací a renovací. Lepení podlahových lišt, soklů, prahů, panelů a keramických obkladů, běžné stavební materiály cihly, keramika, dřevo, PVC, sklo a kov. Pro lepení těžkých stavebních prvků na svislé plochy. Silná počáteční vazba: 150 kg/m2 . Vysoká lepící síla: 400 kg /10 cm2. Pro použití v interiéru a exteriéru.

RB – 20

Univerzální montážní lepidlo na bázi kaučuku. Vykazuje vynikající přilnavost ke dřevu, betonu, cihlám, omítce a dalších materiálů. Lepení lišt, panelů a desek z polystyrénu a plastu. Montáž nábytku, konzolí, říms ze sádry a polyuretanu. Instalace tepelně a zvukově izolačních materiálů. Tvoří silné a trvanlivé spoje. Pro vnitřní a venkovní použití. Vhodné pro polystyren.

Máte zájem o některé výrobky?
Chcete se na něco zeptat?

Objednávky a dotazy: