O nás

Historie společnosti

Působíme na českém trhu od roku 1992. Specializujeme se na hadicové spony a hadicové spojky od českých výrobců, jakou byla společnost KOVOPOL Police nad Metují, později ABA Hustopeče a nyní známá pod značkou NORMA®.

V roce 2009 jsme rozšířili naši nabídku o výrobky českého výrobce Hašpl®.
V roce 2013 jsme pak zařadili do nabídky také výrobky společnosti fischer Holding GmbH & Co.KG. Poslední rozšíření nabídky naší firmy proběhlo v roce 2020, a to o výrobky značky TYTAN® PROFESSIONAL.
S cílem posílení své pozice na trhu a zároveň s přáním uspokojit potřeby zákazníků plánujeme i v letošním roce postupně zařazovat do naší nabídky i další výrobky a služby.

Kvalita až do detailu

Jak bylo již uvedeno, vždy preferujeme kvalitní výrobky osvědčených dodavatelů. Výrobci se kterými spolupracujeme, používají pouze kvalitní materiály zaručené trvalým dodržováním náročných norem kvality.

Výrobci jsou držiteli vícero certifikátů. Jedná se například o certifikát ISO, VDA 6.1, certifikát dle ČSN, prohlášení o shodě, Evropské technické schválení ETS-11/0027 anebo o Evropské technické schválení ETS-11/0027.

Máte zájem o některé výrobky?
Chcete se na něco zeptat?

Objednávky a dotazy: