Stavební systémy

Stavební systémy TYTAN představují soubor stavebních malt založených na cementových směsích. V nabídce je systém strojních omítek, jehož klíčovým prvkem je lehká strojní omítka s perlitem. Díky této přísadě a dobře vypracované receptuře má omítka velmi vysokou vydatnost, je elastická a snadno se zpracovává.

Stavební systémy tvoří rovněž zdicí malty pro obvyklé zdící materiály, na bloky z makropórovitého betonu (v barvě bílé a šedé) a malty na lícové zdivo (2 v 1). Malty na lícové zdivo jsou k dispozici ve čtyřech odstínech.

STARTÉR cementový postřik

Cementový postřik STARTER je součástí systému omítek Tytan BS.
Doporučována k přípravě minerálních podkladů pod cementové a vápenné omítky nanášené mechanicky, nebo ručně. Zlepšuje přilnavosti omítek do stěn, stropů a také vyrovnává absorpci podkladu.

LTM 20 lehká strojní omítka

Pro strojní nebo ruční aplikace uvnitř i vně typického podlaží budovy se zvláštním důrazem na porézní podklady (pórobeton) a vysokou absorpcí (duté silikátové). To se vyznačuje velmi dobrou přilnavostí, dlouhou dobu zpracování a vysoký komfort obsluhy.

BRICK 5-25 zdící malta pro lícové cihly

Zdicí malta pro lícové cihly je určená pro zdění fasád, vnějších i vnitřních stěn a jiných architektonických prvků z lícových cihel jako na příklad: ploty, komíny, malá zahradní architektura. Je směsí cementů, minerálních mouček a drtí s vysoce kvalitními modikujícími přídavky, díky nimž má malta dobrou zpracovatelnost a je jednoduše a pohodlně použitelná. Velmi dobrá přilnavost k podkladu, odolnosti proti mrazu a vodě. Barva šedá, grafitová, antracit, hnědá.

MUR 2-10 tenkovrstvá zdící malta

Tenkovrstvá zdicí malta je určena pro zdění vnějších i vnitřních stěn z pórobetonových tvárnic (pórobetonu), vápenopískových (silikátových) a keramických cihel na tenkou spáru (2 -10 mm). Je také doporučována pro jiné stavební práce, např. vyhlazování, spárování a vyrovnávání stěn z pórobetonu. Má dokonalou přilnavost k různým stavebním materiálům. Je použitelná pro bytovou i průmyslovou výstavbu. Barva šedá, bílá.

Máte zájem o některé výrobky?
Chcete se na něco zeptat?

Objednávky a dotazy: