Stěrkové tmely a lepidla

IS 11 lepidlo na polystyrén

Materiál je určen k lepení pěnového polystyrénu, bílých a grafitových desek v zateplovacích systémech u nových a rekonstruovaných staveb. Pro použití na běžné stavební podklady. Při lepení grafitových pěnových polystyrénových desek použijte zastínění.

IS 21 lepící a stěrkový tmel na polystyrén

Materiál je určen pro vytvoření základní vrstvy zateplovacích systémů i na lepení a stěrkování polystyrenových desek. Lze ho využít také k vyrovnávání a renovaci povrchů stěn uvnitř i vně budov.

IS 12 lepidlo na minerální vlnu

Lepidlo je určeno k lepení minerální vlny a pěnových polystyrenových desek v zateplovacích systémech vnějších stěn nových a rekonstruovaných staveb. Pro použití na tradičních stavebních podkladech.

IS 22 lepící a stěrkový tmel s vláknem

Cementové lepidlo, šedé, vyztužené vlákny v gelové technologii, určené k realizaci vyztužené vrstvy v zateplovacích systémech. Pro lepení minerální vlny a pěnového polystyrenu (EPS) a pro vyrovnávání a renovaci povrchů. Používá se pro izolační desky a typické stavební materiály, uvnitř a vně budov.

IS 23 speciální lepící a stěrkový tmel

Speciální lepidlo v bílé barvě, vyztužené polypropylenovými vlákny, v gelové technologii. Směs určená pro ponoření perlinky do armovací vrstvy zateplovacích systémů pomocí minerální vlny a nebo EPS, pro lepení tepelně izolačních desek, k urovnávání a renovaci omítek a ke zhotovení dekorativních povrchů. Používá se na typické stavební podklady uvnitř i vně budov.

IS 165 sklovláknitá tkanina

Tkanina se používá jako výztužný materiál pro zateplovací systémy fasád budov, které splňují evropské technické normy ETA anebo certifikát ITB.

Máte zájem o některé výrobky?
Chcete se na něco zeptat?

Objednávky a dotazy: