Novinky

Našim cílem je vám co nejpružněji zajistit nejlepší možné technické řešení pro současné požadavky na kotvení.

Power-Fast II

Nové vychytávky a inovovaný tvar nového vrutu fischer Power-Fast II stojí za rychlou a pohodlnou montáží, způsobilostí k použití pro všechny účely.

V porovnání s běžnými vruty do dřeva se Power-Fast II vyznačuje podstatně nižším rizikem rozštípnutí dřevěného prvku.

Svorníková kotva FAZ II

Díky proměnlivé kotevní hloubce u rozměrů M8 – M16 je FAZ II první ocelovou kotvou, jejíž kotevní hloubku lze přizpůsobit zatížení.

NOVINKA: FAZ II 6: První svorníková kotva s průměrem vrtání 6 mm a posouzením ETA pro bezpečné kotvení v tažené zóně betonu

fischer DUO-Line

Kombinace dvou částí z různých materiálů znamená širší pole aplikací a vynikající únosnost v plných a děrovaných materiálech.

Inteligentní samovolná aktivace (rozepření, složení, zauzlování) závisí na stavebním materiálu.

fischer greenline

Světově první ucelený sortiment hmoždinek vyrobených z obnovitelných materiálů. Všechny výrobky greenline jsou vyrobeny nejméně z 50 % z obnovitelných surovin a polních plodin.

Rámová hmoždinka SXRL

Všestranná kotva s variabilní kotevní hloubkou.

Rámová hmoždinka fischer SXRL je nejuniverzálnější plastová kotva v našem sortimentu. Výtečná únosnost téměř ve všech stavebních materiálech, tři kotevní hloubky, vyráběna v průměrech 8, 10 a 14 mm a celková délka kotvy až 360 mm – sečteno podtrženo: nedozírná šíře možných aplikací.

Montážní systém FLS

Jednoduchý, s vysokou únosností. Upevnění montážních lišt ke kotevnímu podkladu je snadné díky otvorům na hřbetu lišty, jejichž šířka je střídavě 8,5 mm a 10,5 mm. Ozubení na vnitřní straně montážních lišt zvyšuje únosnost spojených prvků systému.

Vynikající přídržnost všech spojovacích prvků díky prolisům v rozích profilu montážních lišt.

Rodforce FGD

Hmoždika na metrické závitové tyče a šrouby.

Díky vnitřním drážkám hmoždinka bezpečně ukotví šrouby a tyče se standardním metrickým závitem ve stavebním materiálu.

Malá délka hmoždinky předchází kontaktu s betonářskou výztuží a garantuje bezpečné a maximální využití únosnosti v železobetonu.

ULTRACUT FBS II

Vysoce výkonný šroub do betonu s nejsnazší montáží.

Speciální tvar samořezných zubů zaručuje rychlé a hluboké zaříznutí šroubu do betonu a bezpečné opakované použití šroubu do okamžiku jeho přílišného opotřebení.

Ozubení pod hlavou šroubu je zárukou jeho nechtěného povolení.

Máte zájem o některé výrobky?
Chcete se na něco zeptat?

Objednávky a dotazy: