Tmely

Akrylátové, silikonové, kamnářské a tmely na střechy.

TURBO UPG

Sanitární silikon pružný tmel ideální pro víceúčelové použití.
Obklady, dlažba, keramika, sklo, akrylátové sprchy a vany, dřevo.
Po dvou hodinách voděodolný, trvanlivý a pružný spoj, odolnost proti UV záření.

Perfektní koupelna

Neutrální sanitární silikon, rychle vytvrzující, chrání spáry před houbami a plísněmi po dobu 15 let.
Použití pro spoje s vysokou vlhkostí, kuchyně, koupelny a vany. Spoje keramický obkladů. Tmelení dilatačních spár a spojů.
Výborná přídržnost, trvale pružný, bez zápachu.

Sanitární silikon

Pružný silikonový tmel s dlouhodobou odolností proti vlhkosti.Obsahuje látky, které brání růstu plísní, hub a řas na jeho povrchu. Vynikající přilnavost na sklo, keramiku, porcelán a dřevo. Voděodolný. Trvanlivý barevný odstín.

Neutrální stavební silikon

Nízkomodulový neutrální tmel, vytvrzující vzdušnou vlhkostí. Tmelení obvodových spár rámů oken a dveří, spár dělících příček, dilatačních spár a spojů. Tmelení v automobilech, lodích, a letadel a v elektronickém průmyslu. Vytváří houževnatý, trvale elastický spoj. Nezpůsobuje korozi kovů nebo vápencovým podkladům. Vysoká odolnost proti UV záření.

Akrylátový tmel TURBO

Univerzální jednosložkový plasticko-elastický tmel, spoj imituje strukturu stěny, nesmršťuje se nepraská. Přetíratelný po 10 minutách.
Tmelení spár oken a dveří, tmelení děr mezer a prasklin stěn, stropů a fasád.

Tmel na sádrokarton

Vysoce flexibilní tmel pro výplň spár a spojů sádrokartonových konstrukcí.
Lehce přetiratelný, flexibilní s vysokou přídržností. Bez zápachu.

B1 HELUZ QSA 141 Fire stop

Vysoce specifické složení navržené k zabránění šíření ohně, kouře a plynů skrz otvory v protipožárních zdech a podlahách.Požární tmel se po vystavení ohni aktivuje, expanduje a tím blokuje další šíření ohně a kouře. Třída ohnivzdornosti EI 240Phyb až do 12,5 %.

Kamnářský tmel

Tmel na bázi vodního skla.
Montáž kamen, krbů a grilů.
Těsnění otvorů, praskli a trhlin v komínech, kamnech a krbových roštech.
Odolný teplotám do +1500°C

Pokrývačský tmel stříbrný

Trvale pružný bitumenový střešní tmel s přídavkem hliníkových pigmentů. Určen pro tmelení, opravy a renovace spár, spojů, prasklin a trhlin na všech střešních površích, kde se požaduje stříbrná barva. Dokončování střešních těsnění, komíny, okapy, okapové žlaby, střešní okna, odtoky klimatizace, spalinové kanály, střešních detaily a spoje mezi Zvýšená odolnost proti UV záření a stárnutí.

Specializovaný pokrývačský tmel

Tvoří plastický spoj, velká odolnost vůči stárnutí. Může být aplikován na povrchy zcela ponořené do vody a při nízkých teplotách až -10°C.
Dokončování střešních těsnění, komíny, okapy, okapové žlaby, střešní okna. Tmelení vlnitý a trapézový plech.Upevňovaní střešních folií i bitumenových membrán za studena.Exlelentní přilnavost k různým povrchů včetně bitumelu, sklu a kovu.

Bitumelový pokrývačský tmel

Trvale pružný střešní tmel na bitumenové a kaučukové bázi. Tmelení, opravy a dokončování izolace různých střešních krytin včetně membrán, bitumenových šindelů a asfaltových střech, komíny, okapy, okapové žlaby, střešní okna, oprava protékání ve střešní krytině, odtoků ventilace, klimatizace či spalinových kanálů. Může být použit na suché a vlhké povrchy. Odolný povětrnostním vlivům.

Kaučukový pokrývačský tmel

Flexibilní kaučukový tmel. Vysoce odolný povětrnostním vlivům s výbornou přídržností k běžným stavebním povrchům, včetně bitumenových. Tmelení, opravy dokončování střešních těsnění, komíny, okapy, okapové žlaby, střešní okna, odtoků ventilace, klimatizace či spalinových kanálů. Vhodné použití na vlhké a hladké povrchy. Přetíratelný. Vysoká odolnost proti stárnutí.

Máte zájem o některé výrobky?
Chcete se na něco zeptat?

Objednávky a dotazy: