Hydroizolace

Ochrana podlah, zdí, omítek, dřevěných desek, sádrokartonových desek či sádrokartonu proti prostupu vlhkosti.

Abizol H ALP

Asfaltový penetrační nátěr.
Je určen pro přípravu pod živičnými nátěry a za horka aplikovanou střešní lepenkou.Použití pro přípravu betonových podkladů, základů, lehké hydrofobní izolační nátěry, před aplikací střešní lepenky za tepla. Aplikace i na jemně vlhké podklady. Hluboce penetruje substrát. Odolává slabým kyselinám.

Disprobit Hydroizolace

Základní nátěr pod asfaltové laky( na disperzní bázy). Hydroizolace podzemních části budov (základové patky, základy atd), pod dlažbou, v suterénech, v garážích, na terasách a balkonech. Renovace a údržba střešních krytin z asfaltové lepenky. Vhodný pro suché a mokré povrchy. Nestéká po vertikálních plochách.

Hydro 1K tekutá lepenka hydroizolace

Hydroizolaci savých a porézních povrchů, včetně minerálních a betonových, cementových podlah, zdí, omítek, dřevěných desek, sádrokartonových desek či sádrokartonu, podlah a zdí v místech vystavených dočasně vlhkosti ( kuchyně, koupelny, sprchové kouty, umyvárny, suterény, balkony, terasy ). Izolace pod keramické a obklady a dlažbu. Tvoří odolný a pružný povrch. Dobrá přilnavost. Snadné nanášení pomocí štětce nebo válečku.

Hydro 2K tekutá lepenka hydroizolace

Dvousložková, trvanlivá a pružná hmota, odolná proti pozitivnímu a negativnímu tlaku vody. Použití na terasy, balkony, vnitřní a vnější suterénní zdi a základ ( až 5 metrů pod hladinou podzemní vody ) ve vlhkých a mokrých místech, včetně bazénů, umyváren, sprch a koupelen, zahradních rybníčků a průmyslových vodních nádrží. Lze nanášet na velmi vlhké podklady. Odolná vůči mrazu a stárnutí, agresivnímu chemickému prostředí. Schopná přemostit trhliny. Velmi dobrá přilnavost. Rychlé vytvrzení.

Máte zájem o některé výrobky?
Chcete se na něco zeptat?

Objednávky a dotazy: