Obkladové systémy

Systém pro obklady je výsledkem dlouholetých zkušeností s výrobou stavební chemie, díky nimž vznikla profesionální řada výrobků splňujících nejvyšší evropské standardy. Právě uživatelé systému – řemeslníci, kteří nám předávají svoje zkušenosti a znalosti, ovlivňují vývoj systému TS TYTAN Professional, což nás každý den nutí ke stálému rozvoji a plnění očekávání uživatelů systému.

V případě použití výrobků ze systému TS TYTAN Professional si můžete být jisti, že dostáváte spolehlivé řešení.

SUPERFLEX GEL vysokoelastické gelové lepidlo s vlákny

Určeno pro přilepování malých, velkých a velkoformátových dlaždiček
a podlahových keramických dlaždic, glazury, terakoty, slinutých obkladů a dlažeb, mozaik, terasových a cementových dlaždic, dlaždic
z přírodního kamene (po předchozím otestování odolnosti proti zabarvení).
Je určeno na každý typický a náročný podklad, do interiéru i exteriéru včetně balkonů a teras, na vyhřívané podlahy, kuchyně, koupelny, bazény, fasády, únikové cesty. Vysoká teplota použití od +5°C do +35°C.

FLEX GEL flexibilní gelové lepidlo s vlákny

Je určeno pro účinné přilepování malých, velkých dlaždiček a podlahových keramických dlaždic, glazury, terakoty, slinutých obkladů a dlažeb, mozaik, terasových a cementových dlaždic, dlaždic z přírodního kamene (po předchozím otestování odolnosti proti zabarvení). Je určeno na každý typický a náročný podklad, do interiéru i exteriéru včetně balkonů a teras, na vyhřívané podlahy, kuchyně, koupelny, bazény, fasády, únikové cesty. Vysoká teplota použití +5°C do 35°C. Tloušťka 2-15 mm.

MARMURFLEX GEL bílé flexibilní gelové lepidlo s vlákny

Lepidlo je určeno pro lepení na přírodní a umělý mramor, přírodní kámen, skleněné mozaiky, stěnové a podlahové keramické dlaždice (glazura, terakota, slínek, kamenina), terasové a cementové dlaždice. Lepidlo je doporučováno na každý pevný a náročný podklad, balkony a terasy, vyhřívané podlahy, kuchyně, koupelny, bazény, fasády, únikové cesty.

STANDARD lepidlo na obklady

Lepidlo na dlaždičky STANDARD je určeno pro účinné lepení nástěnných
a podlahových keramických dlaždic (glazury, terakoty) vystavených
běžnému nízkému zatížení. Pro použití v obytných, suchých i vlhkých prostorách na pevném podkladu.
Lepidlo je určeno pro vnitřní použití.

GRES plastifikované lepidlo na obklady a dlažby

Lepidlo GRES je určené k lepení kameninových a keramických obkladů
a dlaždic o rozměrech ne větších než 35 x 35 cm vystavených běžnému
zatížení. Je určené k použití na běžné podklady v interiéru a exteriéru.

MARMUR bílé lepidlo na kámen

Lepidlo MARMUR je určené k přilepování přírodních a syntetických
mramorů, přírodních kamenů, skleněné mozaiky, obkladaček a dlaždic keramických (glazury, terakoty, zvonivky a kameniny), terakotových a cementových dlaždic. Lepidlo je na každé pevné a náročné podklady uvnitř i zvenčí místností a na vytápěné podlahy. Tloušťka vrstvy 2–10 mm

FLEX TS 54 elastické lepidlo na obklady a dlažby

Lepení všech typů nástěnných a podlahových keramických dlaždic, glazury, terakoty, kabřince, kameniny, mozaiky, dlaždic teraco a cementových dlaždic, dlaždic z přírodního kamene odolných vůči zabarvení (po předchozím vyzkoušen odolnosti vůči zabarvení). Lepidlo používáme na každý běžný a náročný podklad, v interiéru i exteriéru. Tloušťka vrstvy 2–10 mm.

SUPERFLEX S1 TS55 vysoce elastické lepidlo na obklady a dlažby

Lepení všeho druhu obkladů a dlažby. Keramických, cementových a terakotových, glazury, terakoty, kameniny a mozaiky, z přírodního kamene (po předcházející kontrole na zabarvení) a kamenných obkladů v malých i velkých formátech. Určené pro běžné a náročnější podklady, v interiéru i exteriéru. Pro balkony a terasy, vytápěné podlahy, kuchyně, koupelny, bazény a fasády. Tloušťka vrstvy 2–10 mm.

MEGAFLEX hybridní lepidlo na obklady a dlažby

Lepení všech druhů nástěnných a podlahových keramických dlaždic, glazury, terakoty, kabřince, slínu, dlažby, mozaiky, terasových a cementových dlaždic, dlaždic z přírodního kamene. Pro usazování těžkých velkoformátových dlaždic a dlaždiček. Je možné použít jako vyrovnávací hmotu až do 15 mm. Určeno na každý typový a náročný podklad, do interiéru i exteriéru včetně balkonů a teras, na vyhřívané podlahy, do kuchyní, koupelen, na bazény, fasády, chodby.

SUPERMARMUR bílé flexibilní lepidlo na kámen

Lepení všech druhů přírodního i umělého mramoru, přírodního kamene, nástěnných a podlahových
keramických dlaždic (glazury, terakoty, slínku, dlažby, mozaiky), terakotových a cementových dlaždic malých i velkých rozměrů. Lepidlo je na každý pevný i náročný podklad, do interiéru i exteriéru a na vyhřívané podlahy. Doporučujeme používat v bazénech, na balkonech, terasách, fasádách, v koupelnách, lázních, v průmyslových i domácích kuchyních, na chodbách atd.

HYDRO 1K pružná těsnící malta

Jednosložkový výrobek pro provádění izolací proti vlhkosti. Vytváří těsnící, pružný a hladký povlak, vyrovnávající rýhy v podkladu a trvale utěsňující rohy, dilatační spáry a průchodky potrubí. Použití na terasách a balkonech, ve sprchových koutech, hygienických prostorách, zdí sklepů a základů vystavených stálému kontaktu s podzemní vodou a ve vodních nádržích. Nanášení na běžné stavební podklady, podklady z dřevěných materiálů a vyhřívané podlahy.

MULTIGRUNT univerzální penetrace

Příprava savých podkladů před dalšími etapami povrchových úprav (sádrování, rozlévání litých vyrovnávacích hmot, pokládání izolace proti vlhkosti, lepení dlažby, malířské práce atd.). Pro použití v interiéru i v exteriéru, na všechny suché a stálé stavební podklady. Lze ředit vodou.
Koncentrát 2 v 1 (kombinace hloubkové a povrchové penetrace)
Mnoho možností použití. Zpevňuje podklad. Omezuje a vyrovnává savost různých podkladů.

CONTACT základový nátěr na nesavé podklady

Určen pro přípravu drsné přilnavé vrstvy na nesavé podklady
vhodné pod samonivelační hmoty, tmely, strojní omítky, tmely k lepení
keramických dlaždic atd. Pro použití v interiéru i v exteriéru na suché
a vyzrále podklady z hladkého betonu a železobetonu, prefabrikované
prvky, staré keramické obklady, sádrokarton, malířské nátěry, desky
OSB, teraco a jiné hladké minerální podklady.

BETONKONTAKT základ

Základ k přípravě přilnavé vrstvy na nenasákavých podkladech určených
k vylévání samonivelačních stěrek, nanášení strojních omítek, lepení
keramické dlažby, atp. K použití v interiéru a exteriéru na suchých
a vyschlých podkladech z odbedněného betonu a železobetonu,
prefabrikovaných prvků, teras a na jiných minerálních podkladech.

MAESTRA 10-80 rychleschnoucí mazanina

Potěr slouží k provádění podlahových podkladů v interiérech a exteriérech. Potěr se používá jako koncová vrstva pod podlahové panely, keramické obklady, živičné podlahy a nátěry, kobercové krytiny a dále jako podkladová vrstva pod samonivelační stěrky. Vzhledem ke své konzistenci se ideálně hodí k vytváření spádů. Lepení dlaždic po 24 hodinách. Tloušťka vrstvy 10-80 mm.Ke zhotovování podlahových podkladů. K provádění spádů na balkonech a terasách.

NIVEL 2-20 samonivelační stěrka

K vytváření tenkovrstvých, samostatně se rozlévajících jednovrstvých potěrů, rychleschnoucí,
o tloušťce od 2 do 20 mm. Dokonalá pro použití na betonové, cementové a anhydritové podklady před pokládkou různých druhů dlažeb, podlahových krytin (PVC, koberce, korek), podlahových panelů, dřevěné mozaiky a desek z lepeného dřeva. Pro použití na stávající podlahové topení.

MASTIC 3-30 rychletuhnoucí vyrovnávací stěrka

Cementový, rychleschnoucí výrobek určený k použití v interiéru i exteriéru. Výborně se hodí k vyrovnávání stěn, podlah a stropů – nestéká ze stěn, k vytváření spádů na terasách a balkonech. Možnost vyrovnávání bazénových prohlubní pod těsnění a vytváření spádů na terasách, balkonech, v průmyslových kuchyních, prádelnách a garážích. Tloušťka vrstvy od 3 do 30 mm.

Máte zájem o některé výrobky?
Chcete se na něco zeptat?

Objednávky a dotazy: