PU pěny

Jednou z nejnovějších inovací je nová generace polyuretanových pěn Tytan Professional O2, která je šetrnější k uživateli i k životnímu prostředí. Produkty Tytan O2 byly vytvořeny pomocí nové technologie, během aplikace se neuvolňují škodlivé látky MDI (izokyanáty). PU pěny řady Tytan O2 jsou certifikovány švédským institutem SP Provning Forskning Insitute, a disponují zkušebním protokolem ze Zdravotního ústavu v Ústí nad Labem, který potvrdil údaje ze Švédska. Po uvedení produktů Tytan O2 na trh, nabízí TYTAN svým zákazníkům úplně novou úroveň bezpečnosti – třídu O2.

PU pistolové pěny s nejvyšší vydatností na trhu – až 65 l, vysoce efektivní , precizní aplikace, hustá a homogenní struktura, eliminují tepelné mosty Profesionální PU pistolové pěny s nejlepším poměrem ceny a kvality.

ULTRA FAST 70

Nízkoexpanzní pěna pro montáž oken a dveří, vodovodních systémů, kanalizačních a tepelných rozvodů, izolace panelů, vlnitých plechů, střešních tašek, vysoká vydatnost, nízká expanze, rychlost vytvrzení.

TYTAN profesional 65

Tepelná a akustická izolace, vyplnění a těsnění prasklin, spojů a prostupů, vysoká vydatnost.

Energy 2020

Montáž energeticky úsporných oken a dveří, tepelná izolace míst náchylných ke vzniku tepelných mostů, redukuje ztrátu tepla i pro nízké teploty.

Low Expanzion

Nízkoexpanzní pěna letní a zimní, brání deformaci oken a dveří, hustá, kompaktní struktura.

B1 HELUZ

Samozhášivá, stupeň ohnivzdornosti EI 240EN13501-2:2008) B1 (DIN4102 ) vyplňování lineárních otvorů, otvorů okolo průchodů.

Máte zájem o některé výrobky?
Chcete se na něco zeptat?

Objednávky a dotazy: