Omítky

Omítky na bázi akrylátu, koloidního křemíku, vodního skla a silikonu jsou určeny pro ruční nebo strojní nanášení.

Obsahují algicidní a fungicidní prostředky. Jsou vhodné pro zhotovování strukturovaných omítek vně i uvnitř budov.

Dostupné v úplné barevné škále TYTAN Professionál COLOUR Collection. Namícháme požadovaný odstín a množství dle přání zákazníka velmi krátké době.

Strojní aplikace pastovitých omítek je velice efektivní – stačí pouze dva zruční lidé a za den je většinou fasáda kompletně dokončena, ušetří čas i peníze.

IS 41 základní nátěr pod omítky univerzální

Pro konečnou přípravu povrchu před nanášením tenkovrstvých strukturovaných omítek. Pro použití v interiéru i exteriéru na suchých a vyzrálých běžných stavebních podkladech a pro základní nátěr výztužné vrstvy v zateplovacích systémech Tytan Professional

IS 51 akrylátová omítka

Omítka na bázi akrylátové pryskyřice, minerálních plniv a kameniva se zatíranou („roztíraná” – B) a rýhovanou (rýhované – K) strukturou. Pro zhotovování strukturovaných omítek vně i uvnitř budov

IS 51N akrylátová omítka strojně nanášená

Omítka pro mechanické aplikace na bázi akrylátové pryskyřice, minerálních plniv a kameniva se zatíranou („roztíraná” – B) strukturou. Pro zhotovování strukturovaných omítek vně i uvnitř budov.

IS 52 omítka na bázi koloidního křemíku

Omítka na bázi koloidního křemíku, pro zhotovování strukturovaných omítek vně i uvnitř budov se zatíranou („roztíraná” – B) a rýhovanou (rýhované – K) strukturou.

IS52N omítka na bázi koloidního křemíku strojně nanášená

Omítka na bázi koloidního křemíku, pro zhotovování strukturovaných omítek vně i uvnitř budov.

IS 53 silikonová omítka

Omítka na bázi silikonové pryskyřice, pro zhotovování strukturovaných omítek vně i uvnitř se zatíranou („roztíraná“ – B) a rýhovanou ( „ rýhované“ – K) strukturou.Lze je nanášet na všechny vyzrálé, rovné a nosné stavební podklady a také jako povrchovou vrstvu zateplovacího systému Tytan Profesionál. Vytváří ochranou a dekorativní vrstvu.

IS 55 hybridní omítka SISI

Silikon-silikátová omítka, pro zhotovování strukturovaných omítek vně i uvnitř budov se zatíranou („roztíraná” – B) a rýhovanou (rýhované – K) strukturou. Lze ji nanášet na všechny vyzrálé, rovné a nosné stavební podklady a také jako povrchovou vrstvu zateplovacích systémů Tytan Professional. Vytváří ochrannou a dekorativní vrstvu.

IS 55N hybridní omítka SISI strojně nanášená

Silikon-silikátová omítka strojně nanášená, pro zhotovování strukturovaných omítek vně i uvnitř budov. Lze ji nanášet na všechny vyzrálé, rovné a nosné stavební podklady a také jako povrchovou vrstvu zateplovacích systémů Tytan Professional. Vytváří ochrannou a dekorativní vrstvu. Prodyšná a elastická. Elegantní a působivá struktura. Obsahuje algicidní a fungicidní prostředky.

IS 54 minerální omítka

Omítka na bázi bílého cementu, pro zhotovování strukturovaných omítek vně i uvnitř budov se zatíranou („roztíraná” – B) a rýhovanou ( „rýhované“ – K) strukturou. Lze ji nanášet na všechny vyzrálé, rovné a nosné stavební. Vytváří ochrannou a dekorativní vrstvu. Doporučuje se malování silikátovou IS 74 nebo silikonovou IS73 barvou.

IS 56 mozaiková omítka

IS56 mozaiková omítka 1,0 mm, 1,5 mm
Omítka složená z pryskyřice a barevných kamínků, pro dekorativní
ztvárnění povrchů v interiéru a exteriéru, odolných vůči nárazům, poškrábání a znečištění. Zejména se doporučuje na silně namáhané povrchy v interiéru budov ( dolní části stěn, schodiště ) a exteriéru budov ( sokly, fasády ). Vytváří ochranou a dekorativní vrstvu.

IS 56 mozaiková omítka jemné zrno

Pryskyřičná omítka s jemně mletým kamenivem pro napodobení
přírodního kamene a dekorativních efektů. Lze ji nanášet na všechny vyzrálé, rovné a nosné stavební podklady. Doporučuje se pro použití na fasádách, kteřé jsou vystaveny silnému znečištění. Vytváří ochranou a dekorativní vrstvu.

IS 56 mozaiková omítka jemné zrno strojně nanášená

Pryskyřičná omítka s jemně mletým kamenivem pro strojní napodobení
přírodního kamene a dekorativních efektů. Lze ji nanášet na všechny vyzrálé, rovné a nosné stavební podklady. Doporučuje se pro použití na fasádách, kteřé jsou vystaveny silnému znečištění. Vytváří ochranou a dekorativní vrstvu.

Zimní směs do omítek a barev

Zimní směsi do omítek a barev umožňují provádět stavební práce
s omítkami a barvami TYTAN při nízkých teplotách: od 0°C do + 10°C a zvýšení vlhkosti vzduchu až o 80%.

Ochranný lak na omítky

Lak určený pro ochranu a údržbu mozaikových omítek z barvené křemenné nebo mramorové drti a pro strukturální omítky používané na
fasádách nebo jiných plochách v interiéru i exteriéru. Zlepšuje vzhled omítky. Odolný vůči nepříznivým klimatickým podmínkám.

Lupínky

Ozdobná přísada do mozaikových omítek. Tři druhy odstínů. Možnost dávkování v libovolném množství.

Slída

Ochranná přísada do mozaikových omítek. Tři druhy odstínů. Přírodní materiál. Prodává se s omítkou nebo samostatně.

DECOR šablona

Samolepící šablona s jednoduchou aplikací se vzorem cihla nebo kámen.

Máte zájem o některé výrobky?
Chcete se na něco zeptat?

Objednávky a dotazy: