Designové systémy

Dekorační systém DS TYTAN je tvořen Širokou škálou interiérových barev a dekorativních strukturálních omítek, doporučených pro všechny druhy obytných, kancelářských a veřejných prostor.

Použití výrobků systému DS Tytan Professional přináší neomezené možnosti dekorace interiérů a záruku neopakovatelného vizuálního efektu.

Tato nabídka byla připravena zejména pro profesionály a náročné zákazníky, pro které je důležitá vysoká a stabilní kvalita výrobků.

LATEX PLUS latexová barva

Interiérová latexová barva na stěny¨a stropy v intenzivně využívaných místnostech jakými jsou: kuchyně a jídelny, sály restaurací, kanceláře, chodby a všude tam, kde je vyžadována zvýšená odolnost nátěru vůči znečištění. Barva je určena pro nátěr všech nových nebo renovovaných minerálních podkladů jako například: sádrové omítky, cementové omítky, vápenocementové omítky, vápenné omítky, tenkovrstvé minerální omítky a akrylové omítky, beton a sádrokarton. Má velmi dobré krycí vlastnosti, vytváří matný nebo polomatný hladký povrch bez šmouh a prasklin, odolný vůči praní a čištění vodou. Barva je dostupná v systému tónování Tytan Professional.

REGULAR PLUS disperzní barva

Vnitřní disperzní barva na stěny a stropy v suchých místnostech jakými jsou: pokoje, ložnice, předsíně, jídelny, kancelářské prostory a konferenční místnosti. Barva je určena pro nové nebo rekonstruované minerální podklady tj: sádrové omítky, cementové omítky, vápenocementové omítky, vápenné omítky, tenkovrstvé minerální omítky a pastovité omítky, beton a sádrokarton. Má velmi dobré krycí vlastnosti, vytváří matný povrch bez šmouh a prasklin, odolný vůči čištění. Barva je dostupná v systému tónování.

INVEST DYNAMIC disperzní barva

Vnitřní disperzní barva na stěny a stropy v „suchých” místnostech jakými jsou kancelářské, obchodní, průmyslové, skladové a také bytové prostory. Lze využít metodu strojní aplikace. Je určena pro první nátěr nových anebo renovovaných minerálních podkladů jako jsou: sádrové omítky, cementové omítky, vápenocementové omítky, vápenné omítky, tenkovrstvé minerální omítky a akrylové omítky, beton, sádrokarton. Vytváří matný a hladký povrch bez prasklin, odolný vůči oděru. Během použití nestříká a nevytváří šmouhy. Barva je dostupná v bílém odstínu.

FINISH PLUS dolomitová stěrková hmota

Určená k finální úpravě všech vyschlých minerálních podkladů, tj. sádrových, cementových,
cementovápenných, vápenných omítek, betonu, sádrokartonových desek. Dolomitová stěrková hmota k přímému použití na bázi směsi pojiv, dolomitového plniva a modifikačních přísad. Ideální k ručnímu stěrkování nebo ke stěrkování pomocí hydrodynamického (stěrkovacího) agregátu. Vhodná ke kreativnímu formování struktur vrstvy omítky.

Máte zájem o některé výrobky?
Chcete se na něco zeptat?

Objednávky a dotazy: