Pěnová lepidla

SÍLA – JEDNODUCHOST – RYCHLOST – EFEKTIVITA

Vyspělé lepení – sádrokartonové desky, EPS+XPS polystyrén, dekorační prvky, minerální vlna, OSB desky, beton a pórobeton, obklady, dřevotřískové desky, laminátové desky, střešní tašky.

TYTAN STYRO 753/B1

Profesionální polyuretanové lepidlo určené k lepení izolačních desek EPS, XPS, PUR, PIR, korku, minerální vlny vnitřní a vnější tepelné izolace k většině stavebních materiálů. Přídržnost k podkladu (asfaltová lepenka/ perimetr/ OSB deska/ Farmacell).
Vynikající tepelná izolace,redukce tepelných mostů, silná a odolná vazba, vodotěsnost.
Zrychluje a zjednodušuje proces zateplování.

Pěnové lepidlo na sádrokartonové desky

Lepení běžných stavebních deskových materiálů na bázi sádry, dřeva a cementů k stávajícím podkladům: beton, dřevo, OSB desky, asfaltové membrány, keramická cihla, křemitá cihla, sklo, kov, PVC.
Jednoduchá korekce nerovnosti podkladů, rychlé vytvrzení.

Tenkovrstvé lepidlo na zdění HELUZ

Lepení široké škály kalibrovaných zdících prvků.
Zdění nosních zdí, zdění dělících příček, rychlé vytvrzení, silnější pevnost spoje, dlouhá životnost, aplikace i pod bodem mrazu.

TYTAN profesionál 60 Sekund

Víceúčelové pěnové lepidlo s vysokou přídržnou k běžným stavebním materiálům.Lepení dekorativních prvků, okenních parapetů, zdících prvků.

TYTAN profesionál Universal

Víceúčelové stavební lepidlo s vynikající přídržností a vysokou lepící silou k většině stavebních materiálů. Lepení běžných stavebních deskových materiálů, izolačních materiálů. Jednoduchá aplikace.

Styro PRO

Lepení izolačních desek s vysokou hustotou pěny, zajišťuje okamžitou a silnou přídržností.
Lepení izolantů z EPS,včetně desek s přídavkem grafitu,XPS, polyuretanových desek PUR a PIR, desek z minerální vlny a pěnového skla. Jednoduchá korekce nerovnosti povrchu.

Máte zájem o některé výrobky?
Chcete se na něco zeptat?

Objednávky a dotazy: